İslamiyet'e hizmet etmek, en hayırlı iştir ve en hayırlı ins

14 Mart 2013 | 23:56:19

İslamiyet'e hizmet etmek, en hayırlı iştir ve en hayırlı insanlara nasip olur‏

İtaat arttıkça sevginin gerçeği ortaya çıkar, sevginin gerçeği ortaya çıktıkça itaat artar, en sonunda seven ve sevilen bir olur.İtaat arttıkça sevginin gerçeği ortaya çıkar, sevginin gerçeği ortaya çıktıkça itaat artar, en sonunda seven ve sevilen bir olur.İtaat arttıkça sevginin gerçeği ortaya çıkar, sevginin gerçeği ortaya çıktıkça itaat artar, en sonunda seven ve sevilen bir olur.İslamiyet'e hizmet etmek, en hayırlı iştir ve en hayırlı insanlara nasip olur. Ancak, kolay değildir. Çok zordur, çeşitli engelleri vardır.
İslamiyet'e hizmet etmek, en hayırlı iştir ve en hayırlı insanlara nasip olur. Ancak, kolay değildir. Çok zordur, çeşitli engelleri vardır.


Dünyada iken, Allahü tealanın dinine hizmet edenler, Allahü tealanın kullarının müşküllerini halledenler, mahşerde, tahtlar üzerinde, kürsülerde, gölgelerde oturacaklar. Allahü teala onlarla konuşacak. Onlar için ne hesap var ne azap var. İhlas’a hizmet edenler bu kürsülere oturacaklardır. Birisi bu gazeteyi başkasına tavsiye etse o da bu kürsülere oturacAKTIR (Rahmetullahi Aleyh)

ALINTI


_________________
YAAA SABIR


Yazar :uzak
Şu an sayfamızdasınız İslamiyet'e hizmet etmek, en hayırlı iştir ve en hayırlı ins

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group