En Güzel Miraç Kandili Mesajları

7 Haziran 2012 | 12:55:37

Sayfa Konuusu : Miraç Kandilne Sekiz Gün Kala Üç ayların ikinci kandil gecesi ve Kandil Mesajları, GGULU ,
Mübarek Miraç kandili ve sayfamıza Mirac Kandili Mesajları 2012 , Mirac kandili mesajları cep telefonu için kısa sms mesajalr , Miraç kandili mesajları facebook paylaş , Miraç kandili mesajı facede paylaş ,en güzel Miraç kandili cep telefonu kısa mesaj ve Kandil Mesajları sayfamzıdan okuyabilir sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

En Güzel Miraç Kandili Mesajları :

Dost istersen Allah yeter.Yaran istersen Kur'an yeter.Mal istersen kanaat yeter.Düsman istersen nefis yeter.Nasihat istersen ölüm yeter.Hayirli Kandiller..

Mirac kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.


Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, binbir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun, kandilin mübarek olsun...

Senin vücudun bin kubbeli harika bir saraya benzer ki; her kubbesinde taslar, direksiz birbirine basbasa verip, muallakta durdurulmus.Belki senin vücudun, bin defa bu saraydan daha acibdir. Çünki o saray-i vücudun, daima kemal-i intizamla tazelenmektedir.

Yarene yarolkisevgilinmevlaolsun...DikendegilgülolkiasiginbülbülolsunDostunadostolkiadinidermankoysunEy Güzel insan Miraç Kandilin Mübarek Olsun .

Mü'min, kulluk elbisesi günahlarla yiprandiginda, onu tövbe ignesiyle yamayandir.(Hadis-i Serif) Miraç Geceniz Mübarek Olsun
Bizi yoktan var eden,varligindan haberdar eden,yaratp imtihan eden,imtihan edip sabir veren ALLAH'in müminlerini bagislamasi dilegiyle , Miraç kandili 'niz mübarek olsun .

الله يعطيك جمال يوسفAllah sana yusuf'un qüzelliqiniوحكمة لقمانLokman'in hikmetiniوملك سليمانSüleyman'in mülkünüوصبر أيوبEyüp'ün sabriniوقلب أبوبكرEbubekir'in kalbin i versin Kandiliniz Mübarek Olsun.

"Hz Ömer R.A. buyuruyor ki fazla gulmeyi terk edene heybet verilir. Fazla konusmayi terk edene hikmet verilir. Fazla yemegi terk edene ibadetin lezzeti verilir. Mizahi terk edene zarafet verilir. Dünya sevgisini terk edene ahiret sevgisi serilir. Baskalarinin kusurlariyla ugrasmayi terk edene kendi kusurlarini islah etme imkani verilir". Cenabi Hak Ömrümùzü amelimizi bereketlendirsin insaallah. Hayırlı Kandiller Miraç kandiliniz Mübarek Olsun .Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Mirac kandiliniz hayırlı olsun!

Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız Miraç kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.
********************Yazar :Sevdali1
8 Haziran 2012 | 11:12:27

Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Kandiliniz mübarek olsun!

Allah'ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller..

Beraat kandilin mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.


Bin aydan daha hayırlı bu mübarek gecenin büyüsüne kapılmanız dileğiyle, kandiliniz mübarek olsun..
-
rabbim cümlemizi nice kandillere ulaştırsın, Değişik Miraç Kandili Mesajları ile sevdiklerimizin kandilini tebrik edelim.

bu mübarek geceyi hakkıyla ihya etmek nasip etsin inş.

dualarda buluşalım.


_________________
___--- Dünya sürgün yeri bende sürgündeyim ---___


Yazar :dmg
Şu an sayfamızdasınız En Güzel Miraç Kandili Mesajları

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group